Kamień ozdobny
dedykowany do elewacji budynków oraz dekoracji ścian wewnątrz pomieszczeń

Na fundamenty, elewacje, cokoły, schody, tarasy, obrzeża drzwi, murki oporowe, oczka wodne, ogrodzenia, ściany wewnętrzne, barki, kuchnie oraz łazienki.

Najlepsza cena na rynku - już od 59 zł brutto za m²


Gwarancja trwałości - materiały najwyższej jakości

Kamień ozdobny elewacyjny gwarantuje elegancki oraz niepowtarzalny wygląd. Znajduje zastosowanie zarówno w wystroju wnętrz, jak i architekturze ogrodowej. To najlepszy sposób, aby nadać swojej posesji oraz mieszkaniu indywidualnego charakteru.

KAMIEŃ DEKORACYJNY WARSZAWA - NIEKWESTIONOWANY HIT SEZONU

Kamień elewacyjny ozdoby zawsze robi niespotykane wrażenie – to ponadczasowa i elegancka ozdoba całego domu. Szeroka gama produktów o różnych fakturach, kształtach oraz barwach pozwala na dużą swobodę, indywidualność oraz zróżnicowanie stref.
Za pomocą kamienia dekoracyjnego nadasz wnętrzu luksusowego i tradycyjnego lub bardziej nowoczesnego charakteru. Z powodzeniem można wykorzystać go w modnych i stylowych wnętrzach – na przykład jako aranżacja ściany w salonie lub sypialni. Kamień dekoracyjny wykorzystywany jest w minimalistycznych oraz industrialnych mieszkaniach. Bardzo często tego typu ozdobne płytki upodobały sobie miejsce na kominku.

KAMIEŃ ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY - TRWAŁOŚĆ, JAKOŚĆ I PONADPRZECIĘTNY WYGLĄD

Kamienie ozdobne na elewację mają mnóstwo atutów. Niewątpliwie jednym z nich jest trwałość. Wykonane z wysokiej jakości cementu są lżejsze od naturalnego kamienia, co przekłada się na ich sprawniejszy montaż, łatwiejszy transport oraz bezkonkurencyjną cenę. Płytki z dodatkiem keramzytu oraz piasku kwarcowego mają doskonałe właściwości termiczne. Są w pełni odporne na mróz oraz wilgoć – nie tracą też swojego intensywnego koloru z biegiem lat.
Kamień elewacyjny na zewnątrz może posłużyć do wykończenia całego budynku lub podkreślenia niektórych jego części – na przykład wejścia do domu czy tarasu. Z powodzeniem wykorzystamy go do obróbki drzwi oraz okien – również tych balkonowych. Doskonale prezentuje się w architekturze ogrodowej oraz na kolumnach i filarach.
Co więcej, inspiracje czerpane prosto z przyrody są ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Ich naturalne oraz stonowane odcienie świetnie pasują do drewna, oraz innych naturalnych materiałów. To rozwiązanie dla osób wymagających – dla osób, które stawiają w swoim otoczeniu na najwyższą jakość oraz nieskazitelny wygląd.

mrozoodporny

Dzięki składnikom najwyższej jakości produkt jest mrozoodporny, co umożliwia stosowanie go również na zewnątrz budynków.

Barwiony powierzchniowo

Używane w produkcji barwniki firmy Bayer nadają wyjątkowy wygląd i indywidualne wzornictwo oraz plastyczność produktu.

Trwały

Stosujemy cement najwyższej jakości. Dodany piasek kwarcowy i keramzyt zmniejszają wagę elementu i polepszają właściwości termiczne.

Oferta

Kamień Angielski
69 zł / m²

Powyżej 70m² negocjacja ceny

Kamień Rzymski
59 zł / m²

Powyżej 70m² negocjacja ceny

Kamień Wiejski
69 zł / m²

Powyżej 70m² negocjacja ceny

Kamień Grecki
59 zł / m²

Powyżej 70m² negocjacja ceny

Kontakt

Zakład produkcyjny:
ul. Grodziska 56
05-870 Błonie

Dane firmy:
Home Point 
ul. Dzieci Warszawy 4/37
02-495 Warszawa
NIP: 1182220936

Scroll to top